Thu April 25, 2019   |   پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
سيد محمد حامد حسيني مرصع
مدير اداره رفاه و خدمات عمومي شهرداري همدان
     پیام ها و اطلاعیه ها
تفاهم نامه ورزشی ( مجموعه ورزشی فرشتگان)
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩۶/٠۵/٢۶ تعداد بازدیـد : ۴٨١   بازگشت
 
 
 


به سرپرستی مهدی بیات


ساختار جدید اداری اداره رفاهی و خدمات عمومی شهرداری همدان راه اندازی شد

 

 

 شهرداری همدان بر اساس ساختار جدید اداری ،اداره رفاهی و خدمات عمومی خود را به سرپرستی آقای مهدی بیات راه اندازی کرد.

 

معصوم زاده معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری همدان در این رابطه ادامه دادند  ، از يك سو كاركنان پر تلاش شهرداري همدان ، همواره تلاش مي نمايند بهترين و بيشترين خدمات شهري را به بيش از هفتصد هزار نفر جمعيت ساكن و شناور كلانشهر  همدان عرضه نمايند و در این خصوص نیز  شهرداري همدان تمامي سعي خود را به كار گرفته است تا از طريق اداره رفاهی و خدمات عمومی ، دامنه كمي و كيفي خدمات خود را به همكاران و اعضاي خانواده آنها ، روزبروز وسيع تر و گسترده تر نمايد، روندي كه در طول سالهای گذشته ، شاهد و ناظر آن با کیفیت مطلوب ارائه نشده است.

 

معصوم زاده گفت : به همين دليل ، دو راهبرد اصلي مديريت اداره كل رفاهی و خدمات عمومی براي تحقق ديدگاههاي مثبت مدیریت شهری همدان در جهت ارتقاي ارائه خدمات رفاهي بدون منت به كاركنان شهرداري همدان ، تامين بهداشت جسمي و رواني نيروي انساني و بهبود كمي و كيفي خدمات رفاهي عرضه شده به آنان مي باشد.

عقيده داريم همانگونه كه از كاركنان شهرداري همدان انتظار داريم خدمات سريع و با كيفيت ، به شهروندان كلان شهر همدان عرضه نمايند ما نيز وظيفه داريم با ارائه بهترين و مناسبترين خدمات رفاهي به همكاران عزيز و خانواده آنان ، زمينه خدمتگذاري مطلوب به همشهريان را مهيا سازيم.

به همين منظور "طرح جامع خدمات رفاهي كاركنان شهرداري همدان " در بخشهاي : رفاهي ، ورزش ، ساماندهي مسكن ، درمان ، نحوه بهره مندي از واحدهاي مسكوني و تسهيلات پرداخت وام تعاوني اعتباري شهر ، در حال تهيه می باشد كه اميدواريم اجراي اين طرح ، سنگ بناي خوبي براي گسترش همه جانبه خدمات رفاهي باشد.

وی ادامه داد : در حالي كه كاركنان بسياري از سازمانها و وزارتخانه ها ، امكان استفاده از مراكز رفاهي اختصاصي سازمان متبوع خود را دارند در حالي كه شهرداري همدان، مراكز متعددي را در سطح شهر همدان ، براي استفاده شهروندان همدانی احداث و به مرحله بهره برداري رسانده است كاركنان شهرداري همدان ، در طول سه دهه اخير ، از اين امكانات وسيع  نصيب و بهره اي کمی داشته اند.

البته ، با نظر مساعد مدیریت شهری مجموعه هایی در راستای تعالی خدمات رفاهی پرسنل فراهم گردیده است که امید است با ارائه خدمات هر چه بهتر بتوانیم خدمتی خالصانه برای پرسنل خدوم شهرداری همدان و خانواده های محترم ایشان ارائه نماییم.

در پايان نيز تاكيد کردند موفقيت شهرداري همدان در امر خطير جلب رضايت و خدمتگذاري مناسب به شهروندان همدانی ، منوط به تقويت همه جانبه اقدامات رفاهي كاركنان است كه از درگاه ايزد منان ، آْرزو دارم با همراهي و همياري يكايك اعضاي خانواده بزرگ شهرداري همدان ، توفيق تحقق اين اهداف را داشته باشيم .

 

 
     
 
 
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١ کاربران آنلاین :
۱۸,۰۶۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
 
 
 
 
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت برنامه ریزی و توسعه
شورای اسلامی شهر همدان
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان