Sat July 24, 2021   |   شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها
     معرفی اداره رفاه و خدمات عمومی شهرداری همدان

اداره رفاه و خدمات عمومی شهرداری همدان زیر نظر معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری همدان فعالیت می‌نماید و در زمره ادارات وابسته به شهرداری همدان محسوب می گردد و از حیث تاٌمین منابع مالی مورد نیاز خود کاملاً وابسته به شهرداری است .ارائه خدمات مختلف این اداره شامل پرسنل شاغل رسمی و قراردادی سازمان ها و مناطق وابسته به شهرداری همدان است. سایر سازمان ها و شرکت های موجود در ساختار تشکیلاتی شهرداری همدان با پرداخت هزینه های مرتبط به امور رفاهی، مشمول دریافت خدمات رفاهی می‌گردند.

اداره رفاه و خدمات عمومی شهرداری همدان ؛ در پاسخ به نیاز معیشتی و افزایش انگیزه پرسنلی و بر اساس قوانین مربوطه تشکیل گردیده و بر این اساس شهرداری موظف است بطرق مقتضی در تاٌمین بهداشت و درمان مستخدمین خود و همچنین ایجاد محیط مناسب کار و کمک به امور تعاونی در زمینه های مصرف و مسکن و نظایر آن که بر اساس طرح‌های رفاهی سازمان‌های وابسته به دولت تاًمین می‌گردند؛ اقدام نماید.

همانطور که از مفاد قانونی فوق بر می آید ، رسالت اداره رفاه و خدمات عمومی شهرداری همدان بر حول 4 محور متمرکز است :
الف- تامین بهداشت و درمان
ب- ایجاد محیط مناسب برای کار
ج – کمک به امور تعاونی های مسکن (کمک به تاٌمین مسکن کارکنان و مدیران )
د- ایجاد امور رفاهی

با توجه به آنکه اداره رفاه و خدمات عمومی شهرداری همدان زیر نظر مستقیم معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری همدان قرار دارد ، بالطبع پیشنهاد بودجه خود را با تایید این معاونت به شهرداری همدان اعلام می دارد . از آنجا که رسالت این اداره ؛ در تاٌمین امور رفاهی و درمانی و همجنین امور مسکن پرسنل شهرداری همدان است ، در طی هر سال نیازهای مختلف رفاهی پرسنل؛ توسط اداره رفاه بررسی شده و براساس تعداد پرسنل و هزینه های مرتبط با این نیازها ، بودجه درخواستی اداره رفاه تعیین می‌گردد که این بودجه میبایست طی فرآیندی به تصویب برسد . بر اساس بودجه پیشنهادی مصوب در شروع هر سال ؛ اداره رفاه به هریک از امور رفاهی تحت پوشش خود مبلغی را اختصاص داده و با توجه به تعداد پرسنل شاغل در هر منطقه و یا سازمان وابسته ؛ بودجه‌ای برای آن منطقه و یا سازمان وابسته به ازای هر یک از خدمات رفاهی و یا مسکن اختصاص می‌دهد .
 
 
 
 
 
© 2005 - 2021  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢ کاربران آنلاین :
۵۲,۵۷۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
 
 
 
 
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
معاونت برنامه ریزی و توسعه
شورای اسلامی شهر همدان
سازمان آمار و فناوری اطلاعات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
 
 
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان